ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران
02
قاسم خراجی معاون فنی و عمران شهرداری اراک خبرداد:در خصوص خدمت‌رسانی به مردم فهیم شهر اراک، عملیات انفجار اصلاح هندسی انتهای خیابان حضرت امام (ره) بار دیگر اجرا و بدون هیچ حادثه‌ای به اتمام رسید.

انفجاری دیگر در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری اراک

انفجاری دیگر در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری اراک
قاسم خراجی معاون فنی و عمران شهرداری اراک خبرداد:
انفجاری دیگر در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری اراک
در خصوص خدمت‌رسانی به مردم فهیم شهر اراک، عملیات انفجار اصلاح هندسی انتهای خیابان حضرت امام (ره) بار دیگر اجرا و بدون هیچ حادثه‌ای به اتمام رسید.
قاسم خراجی معاونت حوزه فنی و عمران شهرداری اراک در پی عملیات بازگشایی و آغاز به کار پروژه اصلاح هندسی کمربند شمالی واقع در انتهای خیابان امام(ره) اظهار داشت: به لطف و رضای ایزد منان چهار و پنجمین مرحله انفجار اصلاح هندسی انتهای خیابان امام بدون مواجه شدن با هیچگونه حادثه‌ای، با موفقیت به پایان رسید.
قاسم خراجی معاون فنی و عمران شهرداری اراک عنوان کرد: این انفجار به جهت ادامه عملیات اجرایی تقاطع‌های غیرهم‌سطح میدان فراهان تا اصلاح هندسی انتهای خیابان امام صورت گرفته است که در این مرحله از پروژه با انحدام حدود 7 تن مواد منفجره حجم گسترده‌ای از سنگبرداری را پیش رو خواهیم داشت.
معاونت حوزه فنی و عمران شهرداری اراک در پایان از زحمات شورای اسلامی شهر، شهردار اراک، کلیه مسؤولان سازمان خدمات موتوری، حوزه فنی و عمران و سایر ارگان‌های مربوطه که در راستای تحقق بخشیدن به اهداف شهرداری و خدمت‌رسانی صادقانه به شهروندان عزیز اراکی در حال انجام وظیفه می‌باشند، قدردانی و تشکر نمود.
تعداد امتیازات: (15) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (810)
کد خبر: 1135
  • انفجاری دیگر در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری اراک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی قره بنیادی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین