ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران
17
علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: انجام پروژه های مشارکتی که در راستای اهداف اصلی درآمدی و اصولی سازمان عمران قرار دارد از اهداف مهم سازمان در آینده است

40 درصد کاهش هزینه در کنار افزایش کیفیت در زمینه جدول گذاری در کل سطح شهر

40 درصد کاهش هزینه در کنار افزایش کیفیت در زمینه جدول گذاری در کل سطح شهر

علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک خبر داد:

40 درصد کاهش هزینه در کنار افزایش کیفیت در زمینه جدول گذاری در کل سطح شهر

علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: انجام پروژه های مشارکتی که در راستای اهداف اصلی درآمدی و اصولی سازمان عمران قرار دارد از اهداف مهم سازمان در آینده است؛ همانند اجرای پروژه ساختمان 4 طبقه ای که با مشارکت سازمان فرهنگی و سازمان عمران در مرحله اجرا قرار دارد. بحث دیگری که سازمان عمران در خصوص برنامه های آینده خود در نظر دارد مبحث گسترش کارگاه قطعات بتنی می‌باشد که سازمان عمران توانسته کارگاه بتنی را تا حدی ارتقاء دهد که حتی در فصل سرما نیز تولیدات قطعات بتنی همچون ماه های آینده روال عادی را طی کند.

وی گفت: سازمان در پی این مهم است که دستگاه های نیمه مکانیزه را به تمام مکانیزه ارتقاء دهد که تاکنون در این زمینه توانسته موافقت شوراء سازمان را جلب نماید و ارتقاء دستگاه ها در کیفیت مطلوب تر و سرعت بالاتر نقش بسیار پررنگی خواهد داشت.

وی یکی از مواردی که در اجرای با کیفیت مطلوب پروژه های عمرانی مهم است را بحث آزمایشگاه مکانیک خاک عنوان کرد و در این خصوص این چنین توضیح داد: با ارتقاء نیروهای مجرب، تولید و تایید بتن با کیفیت نهایتا اجرای پروژه های مطلوب تری را در دست خواهیم داشت.

علیرضا بیاتیان در پایان تصریح کرد: یکی از رویکردهای مهم و مثبت سازمان عمران شهرداری اراک در اجرای فعالیت های خود کاهش چشمگیر هزینه در اجرای خدمات بوده است. به طول مثال در یک آمار مقایسه ای در اجرای جدول گذاری می توان به جرات گفت: سازمان عمران نسبت به سال گذشته حداقل 40 درصد کاهش هزینه ای در خصوص اجرای جدول گذاری را با کیفیت مطلوب تری به ثبت رسانده است.

تعداد امتیازات: (13) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (304)
کد خبر: 4026
  • 40 درصد کاهش هزینه در کنار افزایش کیفیت در زمینه جدول گذاری در کل سطح شهر
  • 40 درصد کاهش هزینه در کنار افزایش کیفیت در زمینه جدول گذاری در کل سطح شهر

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی قره بنیادی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین