ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران
21
علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک به عملکرد سازمان در خصوص تولید جدول در سال جاری اشاره کرد و تولید آن‌ها را در شش ماهه نخست سال جاری 129 هزار قطعه بیان نمود

رشد 83 درصدی تولید جدول در حوزه سازمان عمران شهرداری اراک

رشد 83 درصدی تولید جدول در حوزه سازمان عمران شهرداری اراک
علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک
رشد 83 درصدی تولید جدول در حوزه سازمان عمران شهرداری اراک
علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک به عملکرد سازمان در خصوص تولید جدول در سال جاری اشاره کرد و تولید آن‌ها را در شش ماهه نخست سال جاری 129 هزار قطعه بیان نمود و تولید محصولات دیگری هم‌چون کف‌فرش‌های40*40، 20*20 و 10*10 سانتی، قطعات بتنی دور درختی را از تولیدات مهم دیگر در این کارگاه معرفی کرد که این امر باعث ایجاد شرایطی مطلوب در خصوص درآمدزایی در حوزه سازمان عمران شده است و براساس آمار مقایسه‌ای شش ماهه نخست سال 93 نسبت به سال گذشته تولید جداول بتنی با رشد 83 درصدی مواجه بوده است.
بیاتیان یکی دیگر از اقدامات مهم در خصوص جدول‌گذاری که با تاکیدات شهردار محترم صورت گرفته را انعقاد قرارداد با پیمان‌کاران فقط در خصوص نصب جدول عنوان کرد به این معنی که شهرداری تمام جدول‌های مورد نیاز را در اختیار پیمان‌کار قرار داده و فقط نصب جدول به پیمان‌کار محول شده است که این امر با وجود کیفیت و سرعت بالا باعث صرفه‌جویی گردیده و در سال 1393 نزدیک به 55 کیلومتر جدول در انواع مختلف تولید و توسط 4 پیمانکار نصب شده است.
بیاتیان از دیگر اقدامات صورت گرفته را انجام سنگ‌فرش‌های ایستگاه اتوبوس‌ها، اقدامات لازم در خصوص جمع‌آوری آب‌های سطحی، بازسازی دیواره بتنی کنارگذر پل شهرصنعتی که موارد اجرایی آن زیرسازی وضعیت موجود، اجرای ابزار، اجرای بتن شسته و... بوده است، مطرح کرد. هم‌چنین ساماندهی منطقه گردشگری گردو که عملیات عمرانی آن به صورت امانی به سازمان عمران سپرده شده است، و اجرای عملیات عمرانی سالن چند منظوره شهرداری که حدود 7 سال است که با پیشرفت فیزیکی اندک به طول انجامیده و در مقطعی متاسفانه متوقف شده بود و با تاکیدات شهردار سازمان عمران اجرای آن را در دستور کار قرار داده و نهایتا در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید و... عنوان نمود.
وی به اجرای جدول‌گذاری خیابان سعادت، کنارگذر میدان ولی‌عصر، بوستان ملت هم‌چنین اجرای پیاده‌روسازی‌های سطح شهر با مواد اولیه‌ای که خود سازمان در کارگاه بلوک‌زنی تولید و به طول 2800 مترمربع اجرا کرده است اشاره نمود.
وی اجرای یکسری اصلاح هندسی در سطح شهر را از دیگر فعالیت‌های اجرایی سازمان نام برد. بیاتیان در نهایت تخریب سه باب ملک در مسیر خیابان، عملیات جدول گذاری، زیرسازی و انتقال شبکه آب و برق از معبر و در نهایت آسفالت خیابان فردین پور و بازگشایی آن را از اقدامات اجرایی مهم سازمان عمران مطرح کرد.
تعداد امتیازات: (12) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (281)
کد خبر: 4050
  • رشد 83 درصدی تولید جدول در حوزه سازمان عمران شهرداری اراک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی قره بنیادی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین