ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران
13
علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: پروژه آفتاب یکی از مهم‌ترین پروژه‌های در حال اجرا در هسته مرکزی شهر است که با 25 هزار مترمربع زیربنا در چهار طبقه منفی پارکینگ و چهار طبقه مثبت تجاری در حال ساخت است که پارکینگ طبقاتی آن ظرفیت 450 خودروی سواری را خواهد داشت.

4 هزار مترمکعب خاک‌برداری پروژه آفتاب

4 هزار مترمکعب خاک‌برداری پروژه آفتاب

علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک خبر داد:

4 هزار مترمکعب خاک‌برداری پروژه آفتاب

علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: پروژه آفتاب یکی از مهم‌ترین پروژه‌های در حال اجرا در هسته مرکزی شهر است که با 25 هزار مترمربع زیربنا در چهار طبقه منفی پارکینگ و چهار طبقه مثبت تجاری در حال ساخت است که پارکینگ طبقاتی آن ظرفیت 450 خودروی سواری را خواهد داشت. در این پروژه حدود هفت هزار مترمربع فضای تجاری مفید تعریف شده که نیاز شهروندان را در مرکز شهر تامین خواهد کرد.

بیاتیان در ادامه تصریح کرد: اجرای پروژه آفتاب به واسطه مرکزی بودن در شهر با موانع و مشکلات بسیاری روبرو است. تخلیه، بارگیری و حمل و نقل تریلر و ماشین‌آلات سنگین در مرکز شهر به واسطه تردد شهروندان و خودرو بسیار مشکل است که سازمان عمران توانسته با برنامه ریزی های دقیق خود، مرکز شهر را با کوچک ترین ترافیک و موانعی مواجه ننماید.

سرپرست سازمان عمران در خصوص اقدامات اخیر اجرای این پروژه به حجم بالای خاک‌برداری در کوتاه‌ترین مدت زمانی اشاره کرد و گفت: سازمان عمران توانست با وجود مشکلات فراوان و فعالیت شبانه‌روزی بیش از 4 هزار مترمکعب خاک‌برداری در کوتاه‌ترین مدت زمانی ممکن را در پرونده کاری این پروژه به ثبت برساند.

علیرضا بیاتیان در پایان حجم 440 مترمکعب بتن‌ریزی در پروژه خدماتی، تجاری آفتاب را مطرح نمود.

تعداد امتیازات: (1606) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (301)
کد خبر: 4273
  • 4 هزار مترمکعب خاک‌برداری پروژه آفتاب

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی قره بنیادی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین