ورود |   شنبه 29 شهريور 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران
01
بیاتیان: انتقال و نصب پل فلزی در محل، اقدامی ویژه است که در اوایل نیمه دوم سال جاری با همکاری سایر نهادهای اجرایی از جمله پلیس راهور نصب خواهد شد.

پروژه شهید احمدی طبق جدول زمانبندی در حال پیشروی است

پروژه شهید احمدی طبق جدول زمانبندی در حال پیشروی است

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اراک:

پروژه شهید احمدی طبق جدول زمانبندی در حال پیشروی است

سعید بیاتیان مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اراک، در خصوص تقاطع غیرهمسطح شهید احمدی واقع در میدان مقاومت و آزادراه شرقی، غربی اراک گفت: طبق تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای شعار سال جاری (اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل) و با نظر شهردار اراک، عملیات اجرایی و تکمیل این تقاطع در شرایطی به سازمان عمران شهرداری واگذار شد که در قرارداد اولیه با شرکت آبادراهان پارس 60 الی 70 درصد عملیات بتنی این پروژه صورت گرفته بود.

وی ادامه داد: این پروژه با همکاری معاونت فنی و سازمان عمران و با همکاری سازمان های موتوری، حمل و نقل و ترافیک و پارک ها و فضای سبز در حال پیگیری می‌باشد.

بیاتیان اظهار داشت: در همین راستا با کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت اجرا، تسطیح پروژه آغاز و طبق جدول زمانبندی ارائه شده در حال پیشروی می‌باشد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری خاطرنشان ساخت: از آنجا که عملیات ساخت عرشه فلزی پل در شرکت آذرآب اراک در حال انجام است، بخش عمده این عرشه ساخته شده و عملیات دمونتاژ، مونتاژ و سندبلاست صورت گرفته تا به مرحله انتقال برسد به دلیل تسریع در عملیات اجرایی سایر کارهای پروژه ازجمله جدول‌گذاری، زیرسازی و ایزوگام روی عرشه فلزی همچنین لوپ‌های ورودی و خروجی پل در دست اجراست و بار ریزی کوله‌ها توسط سازمان موتوری در حال انجام می باشد.

وی تاکید نمود: تمام تلاش بر این است که در کم‌ترین زمان ممکن پروژه به بهره‌برداری برسد. همچنین 35 تا 40 درصد عملیات با کاهش هزینه و افزایش کیفیت در حال انجام می‌باشد.

بیاتیان با اشاره به این‌که عملیات ساخت عرشه وضعیت مطلوبی دارد، گفت: انتقال و نصب پل فلزی در محل، اقدامی ویژه است که در اوایل نیمه دوم سال جاری با همکاری سایر نهادهای اجرایی از جمله پلیس راهور نصب خواهد شد.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (560)
کد خبر: 6870
  • پروژه شهید احمدی طبق جدول زمانبندی در حال پیشروی است
  • پروژه شهید احمدی طبق جدول زمانبندی در حال پیشروی است
  • پروژه شهید احمدی طبق جدول زمانبندی در حال پیشروی است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی قره بنیادی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین