ورود |   شنبه 29 شهريور 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران

(آرشیو نویسنده arak)

21
رشد 83 درصدی تولید جدول در حوزه سازمان عمران شهرداری اراک
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک به عملکرد سازمان در خصوص تولید جدول در سال جاری اشاره کرد و تولید آن‌ها را در شش ماهه نخست سال جاری 129 هزار قطعه بیان نمود ادامه »
17
40 درصد کاهش هزینه در کنار افزایش کیفیت در زمینه جدول گذاری در کل سطح شهر
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: انجام پروژه های مشارکتی که در راستای اهداف اصلی درآمدی و اصولی سازمان عمران قرار دارد از اهداف مهم سازمان در آینده است ادامه »
10
رشد 40 درصدی پروژه خدماتی، تجاری آفتاب پس از چندین سال رکود در اجرای ساخت
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که سازمان عمران در دستور کار خود قرار داده است. اجرای اسکلت پروژه خدماتی، تجاری آفتاب می باشد. ادامه »
05
انتقال آب‌های سطحی میدان فراهان در اولین بارندگی سال جاری
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: با توجه به تاکیداتی که شهردار محترم در خصوص انتقال و هدایت آب‌های سطحی در زمان بارندگی داشتند و یکسری نقاط حادثه‌خیز که حوزه خدمات شهری به سازمان فنی و عمران اعلام کرده که در دوران بارندگی دچار آب‌ گرفتگی می‌شدند و مشکلاتی را برای شهروندان فهیم اراکی ایجاد می‌نمودند؛ سازم... ادامه »
12
روند رو به رشد و تسریع در پروژه مجتمع تجاری و خدماتی آفتاب با نصب اسکلت فلزی طی بازه زمانی 5 ماه
چکیده: علیرضا بیاتیان با بیان اینکه که روند رو به رشت و تسریع در پروژه مجتمع تجاری و خدماتی آفتاب ادامه دارد گفت: این پروژه با زیربنای 26500 مترمربع و مساحت حدود سه هزار و دویست متر در 8 طبقه در دست ساخت می باشد ... ادامه »
صفحه 4 از 5اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی قره بنیادی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین