ورود |   سه شنبه 24 فروردين 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران

(آرشیو نویسنده arak)

08
پخش و توزیع روزانه 300 تن آسفالت در معابر سطح شهر اراک
چکیده: سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری: پخش و توزیع روزانه 300 تن آسفالت در معابر سطح شهر اراک علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری بیان داشت: مدیریت شهری اراک به منظور بهسازی معابر شهری و سهولت در تردد شهروندان و وسایل نقلیه از ابتدای سال جاری نسبت به پخش و توزیع حدود 250 الی 300 تن آسفالت توسط اکیپ های دستی اقدام می نماید... ادامه »
08
پخش و توزیع 3000 تن آسفالت در تقاطع غیرهمسطح میدان امام حسن(ع)
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری در این خصوص اظهار داشت: به منظور تکمیل عملیات  اجرایی آسفالت تقاطع غیرهمسطح امام حسن(ع)، 300 تن آسفالت توسط اکیپ فینیشر سازمان خدمات موتوری در تقاطع مذکور جهت سهولت در تردد وسایل نقلیه پخش و توزیع شد. ادامه »
08
آغاز عملیات اجرایی آسفالت ناحیه زیر اساس تقاطع غیرهمسطح شهید صیدی
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به منظور تکمیل عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید صیدی واقع در کمربندی شمالی، عملیات اجرایی پخش آسفالت در ناحیه زیراساس تقاطع آغاز گردیده است. ادامه »
25
پیشرفت 40 درصدی مجتمع تجاری، خدماتی و پارکینگ طبقاتی آفتاب
چکیده: سازمان عمران یکی از سازمان های زیرمجموعه شهرداری می باشد که در راستای ماده 83 قانون شهرداری ها تاسیس شده است و در این راستا بخشی از فعالیت های عمرانی مجموعه بزرگ شهرداری به این سازمان محول شده است. ادامه »
01
پروژه شهید احمدی طبق جدول زمانبندی در حال پیشروی است
چکیده: بیاتیان: انتقال و نصب پل فلزی در محل، اقدامی ویژه است که در اوایل نیمه دوم سال جاری با همکاری سایر نهادهای اجرایی از جمله پلیس راهور نصب خواهد شد. ادامه »
صفحه 1 از 5اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی قره بنیادی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین