ورود |   جمعه 30 شهريور 1397
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران
05
آغاز جدول گذاری کمربندی غربی
چکیده: علیرضا بیاتیان گفت: سازمان عمران شهرداری اراک در پی عملیات جدول‌گذاری، اقدام به نصب یک‌سری جدول در سطح شهر نموده است. ادامه »
21
رشد 83 درصدی تولید جدول در حوزه سازمان عمران شهرداری اراک
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک به عملکرد سازمان در خصوص تولید جدول در سال جاری اشاره کرد و تولید آن‌ها را در شش ماهه نخست سال جاری 129 هزار قطعه بیان نمود ادامه »
17
40 درصد کاهش هزینه در کنار افزایش کیفیت در زمینه جدول گذاری در کل سطح شهر
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: انجام پروژه های مشارکتی که در راستای اهداف اصلی درآمدی و اصولی سازمان عمران قرار دارد از اهداف مهم سازمان در آینده است ادامه »
10
رشد 40 درصدی پروژه خدماتی، تجاری آفتاب پس از چندین سال رکود در اجرای ساخت
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که سازمان عمران در دستور کار خود قرار داده است. اجرای اسکلت پروژه خدماتی، تجاری آفتاب می باشد. ادامه »
05
انتقال آب‌های سطحی میدان فراهان در اولین بارندگی سال جاری
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: با توجه به تاکیداتی که شهردار محترم در خصوص انتقال و هدایت آب‌های سطحی در زمان بارندگی داشتند و یکسری نقاط حادثه‌خیز که حوزه خدمات شهری به سازمان فنی و عمران اعلام کرده که در دوران بارندگی دچار آب‌ گرفتگی می‌شدند و مشکلاتی را برای شهروندان فهیم اراکی ایجاد می‌نمودند؛ سازم... ادامه »
صفحه 4 از 7اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(محمد جعفرپور)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2018 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین