ورود |   جمعه 08 بهمن 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان عمران
10
رشد 40 درصدی پروژه خدماتی، تجاری آفتاب پس از چندین سال رکود در اجرای ساخت
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که سازمان عمران در دستور کار خود قرار داده است. اجرای اسکلت پروژه خدماتی، تجاری آفتاب می باشد. ادامه »
05
انتقال آب‌های سطحی میدان فراهان در اولین بارندگی سال جاری
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک گفت: با توجه به تاکیداتی که شهردار محترم در خصوص انتقال و هدایت آب‌های سطحی در زمان بارندگی داشتند و یکسری نقاط حادثه‌خیز که حوزه خدمات شهری به سازمان فنی و عمران اعلام کرده که در دوران بارندگی دچار آب‌ گرفتگی می‌شدند و مشکلاتی را برای شهروندان فهیم اراکی ایجاد می‌نمودند؛ سازم... ادامه »
12
روند رو به رشد و تسریع در پروژه مجتمع تجاری و خدماتی آفتاب با نصب اسکلت فلزی طی بازه زمانی 5 ماه
چکیده: علیرضا بیاتیان با بیان اینکه که روند رو به رشت و تسریع در پروژه مجتمع تجاری و خدماتی آفتاب ادامه دارد گفت: این پروژه با زیربنای 26500 مترمربع و مساحت حدود سه هزار و دویست متر در 8 طبقه در دست ساخت می باشد ... ادامه »
22
تکمیل پروژه های عمرانی در دست اجرا، الویت کاری سازمان عمران می باشد
چکیده: علیرضا بیاتیان سرپرست سازمان عمران شهرداری اراک طی اعلام گزارشی به شرح اقدامات و عملکرد سازمان عمران طی سه ماهه اول سال جاری و شش ماهه دوم سال 92 پرداخت ادامه »
17
اجرای 150 روزه اسکلت فلزی مجتمع آفتاب شهر اراک
چکیده: به منظور سرعت بخشی به کاهش ترافیک هسته مرکزی شهر و رفع نیاز فضاهای تجاری، عملیات تکمیل پروژه تجاری، خدماتی آفتاب در دستور کار سازمان عمران شهرداری اراک قرار گرفته است. ادامه »
صفحه 6 از 8اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  بعدی   آخرین   
سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری(مهدی کرمی)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری می باشد    شرایط استفاده    قوانین